Firma SEPI

Firma świadczy usługi w branży odzieżowej, zaczynając od projektowania, produkcji odzieży jak i jej znakowania, przy użyciu wielu metod zdobień. Zajmujemy się kompleksową obsługą całego procesu powstawiania odzieży jak i wykonania na nich zdobień.

Firma rozpoczęła działalność w roku 1996. Od tego czasu, nieustannie zdobywamy doświadczenie w obsłudze rynku krajowego jak i zagranicznego. Z każdym rokiem działalności nasza oferta skierowana do klientów powiększa się systematycznie. Naszym celem jest zaoferowanie klientowi kompleksową obsługę w jednym miejscu, pod pełną kontrolą całego procesu produkcji odzieży. Posiadamy studio konstrukcyjne odzieży, własna szwalnię jak i drukarnię oraz hafciarnie. Zajmujemy się również doradztwem dotyczącym wyboru techniki nadruku w zależności od oczekiwanego efektu, doboru materiału jak i wszystkich dodatków związanych z szyciem i zdobieniem odzieży. 

Przez lata działalności nawiązaliśmy kontakty z wieloma dostawcami dzianin, dodatków krawieckich jak i farb i chemii poligraficznej jak i importerami produktów tekstylnych na których możemy wykonywać zdobienia. Naszymi klientami są duże sklepy internetowe, firmy prowadzące zakupy dla swoich pracowników, organizacje społeczne, uczelnie i szkoły jak i indywidualni odbiorcy. Naszym klientom możemy zaproponować współpracę w pełnym zakresie związanym z procesem produkcji odzieży oraz jej zdobienia. Drukujemy zarówno na odzieży produkowanej przez nas jak i importowanej, którą możemy sprowadzić zgodnie z wymaganiami klienta. Drukujemy również na materiałach powierzonych przez klienta.

Nasze działy

  • Studio graficzne, (przygotowanie do druku)
  • Studio Konstrukcji odzieży (tworzenie szablonów krawieckich)
  • Drukarnia – druk na odzieży ( wiele technik sitodrukowych, folia flex, sublimacja, DTF, druk transferowy, druk 3d, druk w separacji pełnymi kolorami, druk farbami wodnymi, wywabowymi)
  • Szwalnia (specjalizujemy się w szyciu z dzianiny, najbardziej lubimy szyć koszulki i bluzy)
  • Hafciarnia ( tworzenie programów do haftu, haftowanie)
  • Wzorcownia ( to dział odszywający prototypy odzieży przed rozpoczęciem większej produkcji)
  • Doradztwo (chętnie doradzany dobór materiałów, dodatków, technik nadruków, szablonów)
  • Dodatki (zapewniamy wiele dodatków: metki w różnych technikach, naszywki, sznurki, skórki, napy, suwaki)
  • Sklepy internetowe (stawiamy sklepy internetowe i prowadzimy w nich sprzedaż, Zapewniamy produkcję utrzymanie stanów magazynowych, powierzchni magazynowych, kontakty z firmami wysyłkowymi i obsługa klienta) Innymi słowu, macie pomysł na produkcję odzieży i jej sprzedaż w sieci możemy w tym wam pomóc, a nawet was wyręczyć, wówczas wy macie dużo czasu na nowe pomysły i promowanie swoich produktów bez większego ryzyka i potrzeby tworzenia dużych nakładów.

Co najważniejsze wszystko skupiliśmy w jednym miejscu mamy pod kontrolą wszystkie etapy produkcji związane z produkcją odzieży. Naszym założeniem jest to aby klient mógł przyjść z pomysłem i wyszedł już z zapakowanym produktem i przez ten czas nie musiał się martwić. Nie musiał sam szukać materiałów, drukarni, w innym miejscu szwalni czy krojowni. Gdy wszystkie etapy produkcji można skupić w jednym miejscu pozostaje nam dużo czasu i pieniędzy w kieszeni, nie mówiąc o zapanowaniem nad logistyką w tej branży. Chcemy aby klient mógł się skupić nad projektowaniem nadruków czy odzieży, a całą część techniczną już nie musiał się martwić.

Techniki nadruku
Do nadruków wykorzystujemy wielu technik nadruków, w zależności od ilości, wielkości nadruku, ceny jak i uzyskanie oczekiwanego efektu zdobienia Poczynając od sitodruk , nadruki transferowe, wywabowe, efekty 3D i HD, folia flex, flok,  sublimacja, DTF,   haft.
Szwalnia
Szwalnia nasza od lat specjalizuje się w szyciu odzieży z dzianin w szczególności bluz, koszulek, sukienek. Tworzymy całe kolekcje dla projektantów w kraju jak i za granicą. Realizujemy zamówienia od pomysłu, przez konstrukcje, zdobienie, po szycie. Oferujemy doradztwo przy wyborze materiałów i szycia, dodatków.
Studio konstrukcyjne
Tu tworzymy konstrukcje krawieckie, odszywamy wzory, wprowadzamy poprawki jeszcze na etapie samego projektu. Dobieramy materiały i wykończenia. Tu po akceptacji odszytego pierwowzoru, wykonujemy stopniowanie rozmiarowe według potrzep klienta.
sklep z bluzami
Sklep BLUZY.PL to miejsce gdzie możesz sprzedać swoje projekty bluz i koszulek, jedynym wymaganiem jest polska produkcja. Zajmujemy się całym procesem sprzedaży internetowej.
Loading...