Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Haft komputerowy - Warszawa

Haft to niezwykły sposób ozdabiania odzieży - z długą i bogatą tradycją. Historia haftu sięga starożytności. Trudno określić miejsce, które można by nazwać kolebkę haftu. Pojawiał się on na wielu kontynentach - w Azji, Ameryce Południowej, Afryce oraz Europie. Najstarszy haft został odnaleziony na terenach Grecji, pochodzący z V-IV wieku p.n.e. Na europejskie tereny haft wdarł się dzięki kontaktom handlowym z ludami azjatyckimi. Stopniowo wdzierał się w tradycję, stają się stopniowo elementem, bez którego trudno byłoby się obyć. Wyodrębniono wiele rodzajów haftu, w tym krzyżowy, wypukły czy ażurowy. Haftowane ozdoby dekorowały dworskie suknie, królewskie szaty czy wnętrza świątyń. Z biegiem czasu haftowane ozdoby stały się nośnikiem informacji o statusie społecznym i bogactwie. Co ważne, metoda zdobienia była również obecna w domach zwykłych ludzi. Do dziś haft stanowi element folkloru, także w naszym kraju. Z biegiem lat haft stał się na tyle popularny, że konieczne było zastosowanie nowych rozwiązań, usprawniających jego wykonywanie. Aktualnie trudno wyobrazić sobie wykonywanie haftów ręcznie w wielkich miastach, takich jak Warszawa.

Hafty Warszawa - jak powstał haft komputerowy?


Znakowanie odzieży za pomocą haftu weszło na stałe w tradycję wielkich miast, których przykładem jest Warszawa. Rosnąca popularność haftu wzbudziła potrzebę stworzenia nowych rozwiązań, umożliwiających produkcję na masową skalę. Przyczyniła się do tego rewolucja przemysłowa, której głównym założeniem było zastępowanie pracy rąk ludzkich za pomocą maszyn. Do zmechanizowania haftu doszło w 1828 roku, kiedy zaczęto stosować hafciarstwo maszynowe. Był to kamień milowy dla przemysłu włókiennictwa i odzieży. Pierwsza maszyna haftująca stanowi pierwowzór rozwiązań umożliwiających haft komputerowy na terenie Warszawy, a także całego świata.


Haft komputerowy Warszawa - jak to działa?


Do wykonania haftu komputerowego niezbędne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. Hafciarka dodatkowo musi być zaopatrzona w specjalne oprogramowanie, które umożliwia pracę urządzenia. Specjalistyczne oprogramowanie zawiera informacje o właściwym miejscu wbicia igły oraz rodzaju ściegu, który należy wykorzystać. Wykonanie programu do haftu komputerowego stanowi jednorazowy wydatek. Dodatkowe koszty są uzależnione od ilości ściegów, co przekłada się na ilość zużytych nici oraz długość pracy maszyny. Materiał, który ma ulec haftowaniu, zamyka się tamborku. Dzięki temu zyskujemy stabilizację, a co za tym idzie dokładne odwzorowanie określonego wzoru. Uderzenia igły mogłyby spowodować przesunięcie materiału, dlatego należy wyeliminować to ryzyko poprzez wykorzystanie tamborka. Dodatkowo stosuje się fizelinę, w przypadku haftów wykonywanych na dzianinie. Fizelina usztywnia materiał, a co za tym idzie, stabilizuje jego pozycję. Hafty od nadruki.pl, z siedzibą w Warszawie gwarantują trwałość oraz niezawodność. Naszym nadrzędnym celem jest Twoja satysfakcja, dlatego podczas procesu produkcji przykładamy szczególną wagę do jakości stosowanych metod.

Haft komputerowy Warszawa - możliwości zastosowania


Zastosowanie haftu komputerowego jest bardzo szerokie. Właściwie jedyną kwestią ograniczającą użycie odzieży haftowanej za pomocą tej metody jest wyobraźnia użytkowników. Hafty od SEPI w mieście Warszawa dają nieograniczone możliwości. Z chęcią natchniemy nowym życiem bluzy, czapki, koszulki czy torby. Haftowane wzory z powodzeniem wykorzystasz w zakładzie pracy. Twoi pracownicy zyskają spójny wizerunek, a logo firmy nie pozostanie niezauważone. Jest to doskonały pomysł na promocję biznesu. Logo lub nazwa firmy wykonana za pomocą haftu skutecznie przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Co więcej, za pomocą haftu komputerowego z powodzeniem urozmaicisz także swoją prywatną garderobę. W czasach wielkich sieciowych sklepów trudno znaleźć unikalne elementy garderoby. Dzięki nadruki.pl zyskasz wyjątkową, w pełni spójną ze swoim gustem odzież, której nie spotkasz na sklepowych wieszakach. Spersonalizowana odzież będzie również doskonałym pomysłem na prezent. Z roku na rok oryginalne prezenty wypierają standardowe, nudne podarunki. Garderoba z ciekawym napisem czy zdjęciem, z pewnością sprawi radość bliskiej Ci osobie.

Dlaczego warto postawić na haft komputerowy od SEPI?


Haft komputerowy jest metodą zapewniającą trwałe i estetyczne rezultaty. Produkty z użyciem haftu są odporne na chlorowanie i pranie chemiczne, dzięki czemu posłużą na długi lata. W firmie SEPI z siedzibą w Warszawie oferujemy nie tylko hafty. SEPI to drukarnia i szwalnia w jednym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy pełen zakres usług związany z tworzeniem odzieży. W ramach współpracy zapewniamy opracowanie graficzne projektu oraz wykonanie form krawieckich. Stawiamy nacisk na odwzorowanie wizji klienta, ponieważ Twoja satysfakcja jest najważniejsza. W procesie realizacji projektu obszywamy prototypy tak, aby zyskać pewność, że projekt będzie tym, czego się spodziewasz. Za pomocą naszych usług w łatwy sposób stworzysz własną markę, przeznaczoną zarówno do promocji firmy, jak i na sprzedaż w sklepach. Współpracujemy z gronem sprawdzonych dostawców, dzięki którym farby, chemia drukarska oraz dzianiny krawieckie nigdy nie zawodzą. Od Ciebie zależy, czy skorzystasz z wyprodukowanej przez nas odzieży, czy dostarczysz swój produkt. Z naszych usług korzystają duże sklepu internetowe, zakłady pracy, uczelnie, szkoły czy organizacje społeczne. Nasze produkty cieszą się zainteresowaniem również wśród indywidualnych klientów, pragnących spersonalizować swoją garderobę. Hafty od SEPI w Warszawie cieszą się nieposzlakowaną opinią klientów. Sprawdź sam i przekonaj się, że warto!Czy do dokonania haftu konieczne jest wykorzystanie produktów firmy SEPI?


Nie. Haftowanie komputerowe może być wykonane również na produktach klienta.

Czy odzież z haftem komputerowym należy prać ręcznie?


Nie. Haft jest odporny na pranie przy pomocy pralki.

Jaki jest koszt wykonania haftu?


Koszt jest uzależniony od wielkości haftu. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.

Dlaczego warto zaufać SEPI?


SEPI to firma z wieloletnim doświadczeniem. Szeroki zakres usług oraz specjaliści sprawią, że każdy projekt będzie udany.